Yüz Mezoliftingi

Cilt germe işlemini ifade eden mezolifting yaşlanmayı geciktirmeye yarayan anti-aging uygulamalarında ve yaşlanma sürecinde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi amaçlı uygulanabilmektedir.

Kişinin yapısı ve genetik faktörlerin yanı sıra çevresel faktörler ve yaşam şartları da yaşlanma ile ilgili süreci etkilemektedir. Cilt yaşlandıkça kırışıklıkların görülmesi en önemli doğal ve yaygın değişikliktir. Yüzdeki kırışıklıkların tedavisinde mezolifting etkili bir yöntemdir. Yaşlanma ile eksilen maddeler mezolifting uygulaması ile tekrar yerine koyulmaktadır.

Anti-aging özellikleri olan çeşitli mineral vitamin ve çeşitli maddelerin vücuda verilmesi yerine direkt olarak mezoterapi ile uygulanması ilaçların gerekli olan bölgelerdeki etkinliğini artıracak diğer organların yorulmasını engelleyecektir. Yüz mezoliftingi ile yüz ve boyundaki kırışıklıkların giderilmesi ve cildin canlanması için yapılan tedaviler bazı durumlarda aynı seansta uygulanabilir.

Seanslarda parıltılı bir cilt, cildin kaldırılması (mezolifting) ve dolma etkileri planlanmaktadır. Seans sayısı kişinin durumuna göre değişmektedir.

X
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hi,
how can we help you?